You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Hakkımızda

Grand Hamit Hotel kaliteli ve güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemiş bir şehir hotelidir. Ankara’nın tam merkezinde yer alan hotelimiz; Sıhhiye Köprüsü’ne ve Metro İstasyonu’na 200 metre, Demirtepe Metro Durağı’na 200 metre, Ankara Adliyesi’ne 300 metre, Cermodern'e 400 metre, Yüksek Hızlı Tren (YHT) Garı'na 600 metre, Gençlik Parkı’na 600 metre, Kızılay Meydanı’na ve Kızılay AVM’ye 800 metre, Anıtkabir'e 900 metre, Hacettepe Üniversitesi ve İbni Sina Hastanesi'ne 900 metre, Etnografya Müzesi’ne 1 km, TBMM'ye 1,5 km, Ankamall Alışveriş Merkezi’ne 2,5 km, Ulus Meydanı’na ve Atatürk Anıtı’na 3 km, Kocatepe Camii’sine 3 km, AŞTİ'ye 4 km, Anadolu Medeniyetler Müzesi’ne 4 km, Ankara Kalesi'ne 4,5 km, Esenboğa Havaalanı'na 25 km mesafede bulunmaktadır.

Geniş, ferah ve konforlu odalara sahip hotelimiz misafirlerimize evini aratmayacak eşsiz bir konaklama imkanı sunmaktadır. Hotelimizde sing, dbl, trip. ve aile odası olmak üzere toplam 75 oda bulunmaktadır. Tüm odalarda zemin parkedir. Odalarda telefon, ücretsiz Wi-Fi, LCD TV, mini bar, klima, emanet kasası, çay kahve seti, havlu seti, saç kurutma makinesi, buklet malzemeleri, koltuk ve çalışma masası gibi olanaklar mevcuttur. Fransız balkona sahip odalarımızın şehir veya park manzarası mevcuttur.

Hotelimiz oda kahvaltı konsepti ile hizmet vermektedir. Hotelimizin -1. katında 100 kişi kapasiteli restaurant bulunmaktadır. Açık büfe kahvaltı servisimiz her sabah 07.30-10.30 saatleri arasında değerli misafirlerimize sunulmaktadır.

Hotelimizin ön ve yan tarafında 24 saat çayınızı veya kahvenizi yudumlamak için açık bir alan yer almaktadır. Misafirlerimizin giriş ve çıkış işlemlerini yaparken bekleyebileceği geniş bir lobide bulunmaktadır. Lobide misafirlerimize dinlenebileceği ve sevdikleri ile birlikte keyifli bir vakit geçirebileceği ferah ve nezih bir ortam sunulmaktadır.

Hotelimizde 35 m2 den oluşan bir toplantı salonu bulunmaktadır. Toplantı salonu U düzeninde 30 kişi, tiyatro düzeninde ise 60 kişi kapasiteye sahiptir. Hotelimizin ön ve arka tarafında misafirlerimizin araçlarını park edebilecekleri ücretsiz açık otoparkta mevcuttur.