You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Otel Konferansları Ve İş Seyahatleri: Toplantı Ve Konferans Hizmetleri

İş seyahatleri hayat akışında olmazsa olmaz olan şeylerden biridir. Genel bakımdan iş seyahatleri zarfında en çok talep gören başlıca kentlerden birisi ise Türkiye’nin başkenti olarak bilinen Ankara’dır. Özellikle toplu iş çalışmalarında karşımıza çıkan Ankara açısından konum farkıyla dikkat çeken konaklama yeri çok önemlidir. Çünkü tercih sebebiyle önemli rol edinecek pek çok kıstas iş seyahatlerinin vazgeçilmezi sayılmaktadır. Otel konferansları ve iş seyahatleri yönünden Grand Hamit Hotel toplantı ve konferans hizmetleri konusunda yardımcı olabilecek bir oteldir. Aynı zamanda birçok yere yakındır. Mesafeleri yakınlaştırması sebebiyle iş güzergâhını çok iyi bir şekilde ayarlayabileceğiniz oteldir.

Otelin konumundan kısaca bahsedecek olursak; Yenişehir tren istasyonuna 7 dakikalık yürüme mesafesinde ve Anıtkabir’e 2 km uzaklıkta olduğu görülmektedir. Evresinde işinizi görebileceğiniz pek çok yer vardır. Ayrıca şehrin havasını yansıtan restoranlara da yine çok yakındır. Ailenizle veya iş arkadaşlarınızla kolayca rezervasyon yapıp uygun fiyata konaklayacağınız yer olduğu söylenebilir.

İş Seyahatlerinde Nasıl Bir Otel Tercih edilmelidir?

İş seyahatlerinde nasıl bir otel tercih edilmelidir sorusu çokça aranılan bir konudur. Çünkü yıl geneline yayılan iş seyahatleri çoğu zaman konferans hizmetlerini de barındırmaktadır. Bununla ilgili birkaç şey söyleyecek olursak; konuları maddelerle inceleyebilmek mümkün olur.

• Otelin kapasite genişliğine dikkat edilmesi
• Toplantı ve konferans hizmetlerinde yardımcı rol oynayabilmesi
• Konum farkıyla her yere yakın olması
• Profesyonel iş seyahatini yönlendirebilecek türde olması
• Yemek menüsünün geniş olması
 

Sadece iş seyahatlerine yönelik incelenen otel konusu; Ankara’da bulunan Grand Hamit otel ile eşleşmektedir. Tabii ki çevre alanlarda pek çok seçenekte vardır. Ancak her biri isteklerinizi karşılayabilecek kapasitede sayılmaz. Yıllardır aynı personel döngüsüne ve hizmetinde kusursuz devamlılığa devam eden Grand Hamit otel siz misafirler için bulunmaz bir nimet sayılır. Otelin kişi başı fiyat uygunluğunun yanı sıra toplu anlaşmalarda da bazı indirim özellikleri sunduğu da bilinmektedir. Ayrıca etkinlik takviminize uygun bir işleyiş sunması beraberinde ödeme kolaylıkları da barındırmaktadır. Bu yüzden iş alanına dair tek önerimiz Grand Hamit oteldir.

Ankara’da Ulaşım Kolay Mı?

Ankara’nın iş seyahatlerinin yanı sıra gezi amaçlı olarak ta yılın her ayı işlek bir şehir olduğunu biliyoruz. Hemen her insanın belirli zamanlarda uğrayacağı bu şehre dair araştırılan genel sorulardan biri de Ankara’da ulaşım kolay mı şeklinde öne çıkmaktadır. Ankara’da ulaşım kolay olduğu gibi bir yerden bir yere gitme konusunda alternatifler de bulunmaktadır. toplu taşıma araçlarının tam saatinde gelmesi, metro ulaşımı, taksiler ve kendi aracınızla kestirme yollardan ulaşım sağlamanız büyük kolaylıklarınızdan olacaktır. Bu sebeple trafiğin akışkan olduğunu da belirtmek isteriz. Kısaca işlerinizi gün içinde kolay ve hızlı şekilde halledebilirsiniz.

Ankara’da Gezilecek Önemli Yerler

Ankara’da gezilecek önemli yerler ya da sadece birkaç tarihi yerle ilgili araştırma yapacak olduğunuzda buranın en popüler yerlerine rastlayabilirsiniz. Sadece internet araştırmasıyla bile karşınıza çıkacak yerlerden bazıları Ankara için çok önemlidir. Sıralama yapacak olursak; ilk 5’i aşağıdaki gibidir.

• Anıtkabir
• Ankara kalesi
• Anadolu Medeniyetler Müzesi
• Kurtuluş Savaşı Müzesi
• Rahmi M. Koç Müzesi
• Ankara Resim ve Heykel Müzesi
 

Sayılacak çok yer olmasına rağmen iş seyahatlerine yönelik en uygun sıralama üstteki maddelerle eşleşmektedir.

Ankara’da Konaklanacak En İyi Adres

Ankara’da konaklanacak en iyi adres Çankaya olarak bilinir. Çünkü Çankaya, Kızılay meydanına en yakın ulaşım mesafesinde olup istenilen iş güzergâhı açısından da en verimlisidir. Eti, Strazburg caddesinde yer alan Grand Hamit otelde konaklamanız sayesinde tüm güzergâhınızı kolayca ayarlayabilmeniz mümkün olur. Gezilecek yerler veya yemek yenecek en iyi restoranlar kapsamında ayağınızın ucundaki yerlere ulaşımınız kolay olur. Bütçeniz için ek destek sayılabilecek bu konaklama adresi tek bir iş seyahati için değil, her zaman tercih edilecek bir yerdir.

Faydalı Bağlantılar:

Ankara’da Kolayca Ulaşılabilecek Görülecek Yerler
Ankara Eylül 2023 Etkinlikleri
Ankara’da Sonbahar: Görülmesi Gereken Yerler

 

 

 

Grand Hamit Hotel'de Konaklamanın Keyfini Çıkarın

Konaklama ve ek hizmetlerimizden yararlanmak için şimdi odanızı ayırtın.